Dokładniejsze zdjęcia OFF-WHITE x Nike Dunk Low “30 of 50”

22 marzec 2021
Dokładniejsze zdjęcia OFF-WHITE x Nike Dunk Low “30 of 50”

Część z Was wie, że Virgil Abloh z OFF-WHITE wspólnie z Nike przygotowują dla nas kolejny wielki projekt zatytułowany 'THE20' - KLIK. Wiecie też, że jedną z 'atrakcji' mają być nowe kolorystyki kultowych już Dunków, których łącznie zobaczymy aż 50! 49 z nich będzie różniło się tylko dodatkami, takimi jak kolor sznurówek, przytwierdzonej do podeszwy tabliczki z tłoczonym numerem czy charakterystycznej, prostokątnej metki przy Swoosh'u, a finalna, 50 wersja będzie czarna - KLIK

Dziś nieco bliżej przyjrzymy się numerowi “30 of 50”, którego dokładne zdjęcia pojawiły się w sieci. Porównując je do poprzednich Dunków od Virgila, nowe, nadchodzące wydanie nieco się różni. Po pierwsze cholewkę wykonano przy użyciu skóry połączonej z grubym płótnem, którego nie było wcześniej. Zwróćcie też uwagę na język, który wycięto z kawałka surowo wykończonej pianki z kilkoma ostatnio popularnymi w projektach Abloh otworami. Zastanawia nas to, czy w jakikolwiek sposób wpłynie to na wytrzymałość tego elementu, oraz czy nie będzie on narażony na uszkodzenia, czy nawet wyrwanie. O tym przekonamy się później. Kolorystycznie  OFF-WHITE x Nike Dunk Low “30 of 50” to stonowana szarość oraz beż, bardzo atrakcyjne połączenie tego sezonu przełamane intensywną magentą na drugim komplecie sznurówek, turkusem na wcześniej wspomnianej metce z tyłu, czy połączeniem go z neonową zielenią na tabliczce z numerem. We wnętrzu znajdziecie czarne wkładki z nowym logo OFF-WHITE pasujące do języka czy brandingu na pięcie. 

Buty w cenie 180$ w sprzedaży zobaczyć mamy jesienią tego roku. Czy pojawią się i w stołecznym butik Warsaw Sneaker Store? Tego jeszcze nie wiemy.