Proponowany post

Dokładniejsze Zdjęcie Nike Air Max 1 Anniversary 2017

21 luty 2017
Dokładniejsze Zdjęcie Nike Air Max 1 Anniversary 2017

Informacja o powrocie oryginalnej kolorystyki kultowych Nike Air Max 1 obiegła świat już jakiś czas temu. Wszyscy dalej spekulują na temat tego, czy buty faktycznie przeczy lifting i pojawią się w zbliżonym do oryginału kształcie cholewki. 

My z naszej strony mamy dla Was porcję zdjęć przedstawiającej nadchodzące wydanie. Co do kształtu nie możemy się tutaj spodziewać petardy sprzed 2008 roku, ale nie jest źle. Bardzo podoba nam się również struktura materiału na toeboxie przypominająca bardzo tą w wydaniu z 1987 roku różniąca się nieco od tego zastosowanego w pozostałych partiach cholewki. Fani zauważą również, że język tak jak w oryginale obszyty został wąską, białą taśmą, którą po raz ostatni widzieliśmy na wydaniu z 2005 roku. Największą robotę jednak robi opakowanie, w którym otrzymamy buty, dodatkowe sznurówki, książeczkę oraz worek. Jest to oryginalna, wąska forma, o szaro-pomarańczowym zestawieniu kolorystycznym, w której wychodziły pierwsze jedynki. 

Co do daty premiery, to buty w bardzo mocno limitowanej ilości dostępne będą od 4 marca. Jeżeli chodzi o Polskę sprawdzajcie co dzieje się w stołecznym butiku WS2. Jeżeli interesują Was pozostałe daty premier zapowiedziane na marzec 2017 roku odsyłamy Was tutaj.Nike

Tagi: -