Proponowany post

Don C X Jordan Legacy 312 'Toro' - Zapowiedź

14 wrzesień 2018
Don C X Jordan Legacy 312 'Toro' - Zapowiedź

Mamy dla Was zapowiedź kolejnej wersji kolorystycznej modelu Jordan Legacy 312. Sam model jest w sprzedaży już od jakiegoś czasu i występuje w kilku przyjemnych kolorystkach. Tym razem postanowiono, że nowa jordanowa hybryda, którą projektował Don C, pojawi się w znanej i lubianej odsłonie 'Toro'. 

Podobnie, jak wszystkie poprzednie modele w wersji 'Toro', tak i tutaj mamy czerwoną cholewkę, którą zestawiono z czarnymi i białymi elementami. Jest ona wykonana z nubuku, ale znajdziemy tam też skórę, z której zrobiony jest Swoosh i nylon w górnej części przy kołnierzu i na języku. Wszystkie wersje Legacy 312 mają delikatny, elephant printowy akcent, którego i tutaj nie brakuje. Od spodu buty mają podeszwę żywcem wziętą z Air Jordan 3 'White Cement'...lub 'Black Cement', jak kto woli. 

Według informacji, jakie udało nam się zebrać premiera Don C x Jordan Legacy 312 przewidziana jest na 1 października. Podejrzewamy, że buty będą dostępne na oficjalnej stronie producenta, bo niestety żadnej z poprzednich kolorystyk nie widzieliśmy w innych sklepach. Obecnie dysponujemy tylko tym jednym zdjęciem, które możecie zobaczyć poniżej. Wkrótce powinno pojawić się więcej fotek. zaglądajcie na naszą stronę, bo będziemy o tych butach jeszcze pisali.


 


Jordan Legacy 312 'Toro'
styl: AV3922-601
cena: $150
Tagi: jumpman23,