Proponowany post

Dostaniemy Jeszcze Jedną Kolorystykę PlayStation x Nike PG 2.5

18 grudzień 2018
Dostaniemy Jeszcze Jedną Kolorystykę PlayStation x Nike PG 2.5

W tym roku w sprzedaży widzieliśmy już dwie wersje butów Paula Georgea w kolaboracji z PlayStation. Okazuje się, że to jeszcze nie koniec, bo w przyszłym roku firma z Oregonu planuje wypuścić kolejną kolorystykę Nike PG 2.5 tym razem w niebieskim odcieniu. 

Buty są niemalże w całości pokryte niebieskim kolorem, przez co są bardzo podobne do kolorystyki 'Fortnite', w której Paul George kilka razy zagrał w meczu NBA i był widziany w nich na jednym z eventów.  Bardzo możliwe, że chodzi o nawiązanie do tejże wersji, ale tym razem dostajemy ją w trochę lepszym wydaniu. Podobnie, jak w poprzednich dwóch modelach PG z PlayStation, tak i tutaj znajdziemy ozdoby w postaci symboli z przycisków kontrolera od konsoli. Na językach są podświetlane logotypy "PG" i "PS", a na wkładkach mamy tę samą, galaktyczną grafikę. Buty wyglądają...OK, ale chyba będzie to najsłabsza kolorystyka z dotychczasowych. Ciekawe, czy planowanych jest więcej opcji, wszak jakiś czas temu pokazywane były też fotki białej wersji.  

W tej chwili nie są znane żadne szczegóły dotyczące premiery, ale mówi się, że PlayStation x Nike PG 2.5 'Blue' mają pojawić się w sprzedaży na początku przyszłego roku. Jak tylko będziemy wiedzieli coś więcej, od razu o tym napiszemy. Poniżej wrzucamy porcję oficjalnych zdjęć od Nike Basketball. 


PlayStation x Nike PG 2.5
kolor: Blue/Multi-Color
styl: BQ8388-900
cena: $110