Dostaniemy też jasne Air Force 1 Flyknit Crater “Wolf Grey”

19 kwiecień 2021
Dostaniemy też jasne Air Force 1 Flyknit Crater “Wolf Grey”

Stosunkowo niedawno pokazywaliśmy Wam nowe Nike Air Force 1 Flyknit Crater w funkcjonalnej, ciemnej kolorystyce -  KLIK. Jeżeli jednak szukasz czegoś letniego, jaśniejszego, to designerzy z Oregonu również przygotowali coś dla Ciebie. 

Już niebawem w takich punktach sprzedaży jak sieć sneakerstore'ów Worldbox czy stołecznym butiku Warsaw Sneaker Store zobaczymy jasną odsłonę Air Force 1 Flyknit Crater “Wolf Grey”. To, co może się Wam w nich spodobać to zdecydowanie lżejsza, bardziej przewiewna i elastyczniejsza w porównaniu go oryginału cholewka wykonana z nowoczesnej przędzy Flyknit z materiałów z recyklingu. Jasny splot cholewki podkreślają kolorowe akcenty przebijające spod jasnej bazy, nadając jej unikalnego, niepowtarzalnego wyglądu. Biały Swoosh na górze idealnie komponuje się z równie jasną podeszwą z kolorowymi drobinkami pianki Nike Crater z recyklingu. Kropką nad i jest odważna, krwistoczerwona metka na szczycie języka z logo Nike Air. 

Tak jak wspomnieliśmy nowe Air Force 1 Flyknit Crater “Wolf Grey” na lato zadebiutują już za moment. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 100$.