DOTS LAB, Czyli Otwarcie Reselerskiego Studio Przy Marszałkowskiej 64

07 listopad 2017
DOTS LAB, Czyli Otwarcie Reselerskiego Studio Przy Marszałkowskiej 64

To już niemal trzy lata jak na stołecznej mapie warszawy, przy ulicy marszałkowskiej 64 mieści się butik DOTS. Od momentu swojego powstania punkt ten przechodził wiele zmian, a właściciel wspólnie z ekipą przyjaciół i znajomych dzielnie walczy z nie małą konkurencją okupującą miasto.

To oczywiście nie ostatnie słowo ze strony DOTS, a właściwie kolejny wielki krok w przód. Już w najbliższą sobotę, 11 listopada oficjalne otwarcie będzie miało nowe pomieszczenie sklepu. Znajdziecie tam to co w prawdziwych reselerskich punktach na zachodzie czy za Wielką Wodą. Bieżącą kolekcję z pozostałej części butiku uzupełniać będą kultowe modele, których już dawno nie ma w sprzedaży. Buty, buty i jeszcze raz buty, to właśnie one będą grały pierwsze skrzypce w tym miejscu, ale nie tylko. Szukasz vintageowych ubrań? Lepiej trafić nie mogłeś ponieważ miedzy półkami z obuwiem znajdziesz też ubrania z Pracowni Vintage. Lepszego połączenia nie można sobie wyobrazić. Wszystko to w klimatycznym miejscu w sercu Warszawy. To jeszcze nie koniec. Chcesz sprzedać buty/odzież/akcesoria? Nie mogłeś trafić lepiej. Wpadnij z rzeczami na Marszałkowską, ekipa sklepu pomoże Ci w wycenie i albo od ręki odkupi od Ciebie towar albo po spisaniu umowy komisowej wystawi go na półki. Więcej informacji znajdziesz na miejscu.

Link do oficjalnego wydarzenia znajdziesz tutaj. Zarezerwuj sobie datę 11 listopada. Drzwi otwierają się od 12:00. Widzimy się na miejscu!

DOTS

Tagi: -