Proponowany post

Drake Pod Szyldem OVO Wypuści Pierwsze W Historii Nike Air Force 1 Low

09 czerwiec 2020
Drake Pod Szyldem OVO Wypuści Pierwsze W Historii Nike Air Force 1 Low

Drake i Jordan Brand, to duet, który od czasu do czasu zaserwuje nam specjalną kolorystykę butów Michaela Jordana. Kanadyjski raper oraz wywodząca się z Portland marka, mają na swoim koncie już kilka naprawdę ciekawych projektów, w dużej mierze zdominowanych przez czerń, biel oraz złote dodatki powstałe z użyciem naprawdę świetnej jakości materiałów, zresztą zobaczcie samo (klik).

Dziś będzie nieco inaczej, bowiem OVO łączy siły z Nike Sportswear, a gwoździem programu ma być inny koszykarski klasyk, a mianowicie kultowy Air Force 1, którego chyba nikomu z Was nie trzeba przedstawiać. Jeżeli jednak jest inaczej i nie do końca kojarzysz historię tej sylwetki, tutaj macie ją w pigułce. Niestety, jak to bardzo często bywa w przypadku tak wczesnych przecieków, na ten moment w sieci nie pojawiły się żadne przecieki, a my nie wiemy, jak będą wyglądały buty. Mówi się jednak, że zobaczymy je pod postacią białego klasyka z charakterystyczną sową, logo OVO na wkładkach oraz w tylnej części cholewki, ale na potwierdzenie tych słów musimy jeszcze poczekać. 

Buty w sprzedaży zobaczyć mamy w 2021 roku, także na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. Jak tylko dowiemy się czegoś nowego, od razu wrócimy do Was z informacją.


OVO x Nike Air Force 1 Low
Styl: DA3825-100
Data: 2021

Nike
OVO