Proponowany post

Drake Pokazuje Światu Nadchodzące NOCTA x Nike Hot Step Air Terra

18 styczeń 2021
Drake Pokazuje Światu Nadchodzące NOCTA x Nike Hot Step Air Terra

W sumie to jesteśmy świeżo po premierze pierwszej części elektryzującej linii Nike i Drake'a enigmatycznie zatytułowanej NOCTA. Chwilę po jej premierze na Apce SNKRS pojawiła się zapowiedź jej kontynuacji, a gdyby tego było mało, my mamy dla Was coś więcej. No może nie do końca my, ale sam Drake, który zajawił właśnie nowy model butów współtworzony z Nike, i nie, nie chodzi o Collab na istniejących już sneakersach, a zaprojektowaną od podstaw, zupełnie nową sylwetkę.

Nowe sneakersy, już wcześniej zauważone były w teledysku „Laugh Now Cry Later”, a teraz kanadyjski artysta opublikował zdjęcie w studiu, mając na nogach coś, co kryje się pod nazwą NOCTA x  Nike Hot Step Air Terra . Buty uważane są za mocno przeprojektowany i zmodyfikowany model Nike Air Terra Humara z elementami zaczerpniętymi z retro koszykówki w kolorze biały z dodatkiem chromu. Kicksy wyglądają na wykonane z najwyższej jakości naturalnej skóry, charakteryzującej się nadającym luksusu efektem pikowania oraz wyraźnymi perforacjami, którą wyściełano dynamiczne panele. Agresywnie wyrzeźbiona podeszwa pod piętą ma dużą poduszkę powietrzną systemu Air Max, która nadaj całości sportowego, podniesionego wyglądu.

Szczegóły premiery NOCTA x Nike Hot Step Air Terra 

NOCTA x Nike Hot Step Air Terra w cenie 150$ ma zostać wydana jeszcze tej jesieni. Czy buty zobaczymy też w stołecznym butiku Warsaw Sneaker Store? Tego jeszcze nie wiemy.


NOCTA