Proponowany post

Air Jordan 11 'Platinum Tint' - Zapowiedź

Jedenastki w nowej odsłonie.

Druga Kolorystyka Air Max 97 'CR7' Inspirowana Jest Portugalią

13 styczeń 2018
Druga Kolorystyka Air Max 97 'CR7' Inspirowana Jest Portugalią

Nike Air Max 97 w kolorystyce inspirowanej jednym z najlepszych piłkarzy w historii, Cristiano Ronaldo to nie lada gratka zarówno dla fanów kultowego obuwia z 1997 roku jak i piłki nożnej. Więcej na temat inspiracji przy tworzeniu charakterystycznego wyglądu tego wydania dowiesz się tutaj, a z tego miejsca przyjrzymy się drugiej wersji barwnej tego wydania.

Tak jak w przypadku pierwszej wersji, tak i tutaj  upper skonstruowany został z wielu połączonych ze sobą uwydatnionymi szwami kawałków, z tym że tutaj złoto zamienione zostało na krwistą czerwień nawiązującą do Portugalii, czyli rodzimej drużyny, w której jest kapitanem. Jedynym kontrastującym elmentem jest zielony Swoosh na panelu bocznym czy metka z oznaczeniem CR7 na tyle. Wszystko postawione na jasnej podeszwie z ciemnym spodem. Tak jak w pierwszym wydaniu, z wyjątkiem wnętrza systemu amortyzacji Air Max. W komplecie dodatkowo znajdziecie trzy pary sznurówek.

Na ten moment konkretna data premiery nie jest nam znana, ale buty powinny trafić do sprzedaży nie później niż latem tego roku. Tym razem mamy nadzieję, że uda się je zdobyć tutaj.

Nike

Tagi: -