Proponowany post

Druga Kolorystyka atmos x Nike Air Max2 Light 'Black Alternate'

12 czerwiec 2019
Druga Kolorystyka atmos x Nike Air Max2 Light 'Black Alternate'

W 1994 roku w sprzedaży zadebiutował Nike Air Max2 Light, który stosunkowo niedawno, po 25 latach nieobecności zaliczył swój powrót. Wraz z ich debiutem ekipa japońskiego butiku atmos wzięła na warsztat tę sylwetkę i stworzyła jego bardzo osobliwą wersję. Osobliwą ze względu na bardzo kolorową, pokrytą wieloma logo amerykańskiej marki Nike cholewkę z przeźroczystymi detalami, koło której nie da się przejść obojętnie. Jak się okazuje to nie ostatnie słowo Hirofumi Kojima, dyrektora kreatywnego atmosa.

Nike Air Max2 Light 'Black Alternate' jak się już pewnie domyślacie, będą stonowaną, alternatywną wersję kolorowych poprzedników. Materiałowo wszystko pozostało bez zmian. upper dalej skonstruowany jest przy użyciu wielu połączonych ze sobą skrawków materiałów z przeźroczystą nakładką nałożoną na całość. Kolorystycznie, naszym skromnym zdaniem jest zdecydowanie lepiej niż poprzednio. Czerń przełamana kolorowymi logo Nike nawiązującymi do vintage'owej odzieży marki prezentuje się naprawdę dobrze. Całość zestawiona jest z kolorowymi sznurówkami, które znajdziecie w zestawie, białym midsolem i jasnymi lacelockami. Kropką nad i jest skrót 'LE' na wkładkach oznaczający 'Limited Edition'

Buty swoją ekskluzywną, japońską premierę zaliczą 15 czerwca. Nie mamy informacji, kiedy i czy w ogóle pojawią się one w pozostałych częściach świata. Cena to 180$.


atmos
Nike