Proponowany post

Druga Kolorystyka Nike Kyrie 6 'Bruce Lee'

31 marzec 2020
Druga Kolorystyka Nike Kyrie 6 'Bruce Lee'

Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam czerwony wariant modelu Nike Kyrie 6 'Bruce Lee'. Nike Basketball ma jednak w zanadrzu drugą kolorystykę, naszym zdaniem o wiele lepszą niż ta pierwsza. Mamy dla Was oficjalne zdjęcia, które wrzucamy poniżej.

To wydanie Kyrie 'Bruce Lee' bazuje na czarnej cholewce wykonanej z syntetycznego meshu i nubuku. Uzupełnieniem jest biały pasek zapinany na rzep oraz zapiętek. Upper ozdobiony jest żółtym Swooshem i czterema śladami po zadrapaniu. Buty stoją na czarnym midsoleu z poduszką Zoom Air Turbo i czarnej podeszwie zewnętrznej z czerwonymi i żółtymi detalami i autografem Irvinga.

Niestety poza zdjęciami nie mamy dla Was, żadnych informacji mówiących o ewentualnej premierze. Podejrzewamy, że będzie to specjalne wydanie, może QS, który będzie dostępny jedynie w wybranych miejscach. Bardzo możliwe, że buty znajdą się w ofercie warszawskiego KICKS Store. Zerknijcie na poniższe fotki i dajcie nam znać, jak oceniacie drugi wariant Kyrie 'Bruce Lee'. Która kolorystyka jest Waszym zdaniem fajniejsza?nike