Proponowany post

Druga Kolorystyka Patta x Air Jordan 7

12 czerwiec 2019
Druga Kolorystyka Patta x Air Jordan 7

Dzięki niezawodnemu profilowi @hanzuying mamy okazję zerknąć na kilka ujęć drugiej wersji kolorystycznej modelu Air Jordan 7, która powstała w kolaboracji z holenderskim butikiem Patta. Jest ona bardzo podobna do tej pierwszej, którą pokazywaliśmy Wam już na naszej stronie (do sprawdzenia po kliknięciu tutaj). Jeśli uważnie śledzicie temat, to wiecie, że na samym początku byliśmy dość sceptycznie nastawieni do tego projektu, ale o dziwo buty zaczęły nam się podobać. Musimy przyznać, że drugi wariant też ma coś w sobie. 

Cholewka wykonana jest z zamszu, którego jakość wydaje się bardzo dobra. Jesli chodzi o kolory, to mamy tutaj zestawienie ciekawych odcieni. Ich katalogowe nazwy to: "Icicle/Sequoia-River Rock-Light Crimson". Na czerwono zaznaczony jest Jumpman i numer "23" z tyłu. Podobnie, jak na pierwszej wersji, tak i tutaj mamy pull tab z napisem "Team Patta". Upper osadzony jest na szarej podeszwie środkowej, na której znalazły się logotypy holenderskiego butiku, natomiast na podeszwie zewnętrznej widzimy głównie kolor czarny oraz brązowe, beżowe i czerwone detale. Całość w naszej ocenie wygląda fajnie, choć jeśli mielibyśmy wybierać, to bez wahania bierzemy pierwszą wersję. Dajcie nam znać, co sądzicie o tych siódemkach. Podobają Wam się, czy nie bardzo? Są lepsze, czy gorsze o brązowych?

Jeśli chodzi o premierę, to ma się ona odbyć jeszcze w tym miesiącu, niestety konkretów brak. Jak tylko się czegoś dowiemy, od razu damy Wam znać. Obie kolorystyki Patta x Air Jordan 7 będzie można kupić w butikach Patta, pojawią się też online. Najświeższe doniesienia podają, że pojawią się też w aplikacji SNEAKRS
Patta x Air Jordan 7 OG SP
kolor: Icicle/Sequoia-River Rock-Light Crimson
styl: AT3375-100
cena: $200