Proponowany post

Druga Kolorystyka PlayStation X Nike PG 2.5

16 październik 2018
Druga Kolorystyka PlayStation X Nike PG 2.5

W zeszłym tygodniu pokazywaliśmy Wam zdjęcia Nike PG 2.5, które powstały we współpracy z PlayStation. Firma z Oregonu przygotowała jednak drugą kolorystykę, której zdjęcia możecie zobaczyć poniżej. Nawiązuje ona do kolorów pierwszej konsoli od Sony, która powstała na przełomie 1994-95. 

Buty mają szarą, meshową cholewkę. Podobnie, jak w wersji białej, tak i tutaj tylny panel i pasek na rzep w śródstopiu udekorowane są symbolami z przycisków kontrolera, natomiast Swooshe są w kolorach tychże przycisków. Na pięcie znajdziemy imię i nazwisko "Paul George", zaś na językach logo zawodnika i PlayStation. Ta wersja PG 2.5 ma te same wkładki, co pozostałe odsłony. Buty mają szary midsole i transparentną podeszwę zewnętrzną. W naszej ocenie szara wersja wygląda dużo lepiej niż prezentowana wcześniej biała. 

Część z Was zwróciła pewnie uwagę na trochę dziwny shape tych butów. Niestety na zdjęciu widzimy PG 2.5 w rozmiarze juniorskim. Nie wiadomo, czy ten wariant kolorystyczny będzie dostępny w rozmiarach męskich. Bardzo byśmy sobie tego życzyli. Nike nie podaje też na razie konkretnej daty premiery, źródła podają jednak, że buty powinny trafić do sprzedaży w październiku lub listopadzie. Chyba że wstrzymają się z premierą do grudnia i wypuszczą buty razem z konsolą PlayStation Classic, czyli zminiaturyzowaną wersją PSX. 


PlayStation x Nike PG 2.5
kolor: Grey/Multi-Color
cena: $110