Proponowany post

Druga Kolorystyka Supreme x Comme Des Garçons x Nike Air Force 1 Low

24 wrzesień 2018
Druga Kolorystyka Supreme x Comme Des Garçons x Nike Air Force 1 Low

10 września kultowy label Supreme zaprezentował kolejny kolaboracyjny projekt z japońskąmarką Comme Des Garçons. Jak pewnie już wiecie, całość sprzedała się w dosłownie kilka sekund po otwarciu internetowego sklepu. W kolekcji nie pojawiły się jednak prezentowane przez nas Nike Air Force 1 Low. Jak się okazuje, butów powstały dwa warianty kolorystyczne, czarny, o którym nieco więcej dowiecie się tutaj oraz jego odwrotność.

Co do samej budowy to projektanci postawili na materiał, w którym kultowy, koszykarski klasyk z 1982 roku czuje się najlepiej, czyli naturalną, licową skórę. To właśnie ona w całości pokrywa cholewkę. Na toeboxie znajdziemy charakterystyczną perforację, a na boku macie będący elementem rozpoznawalnym tego projektu, przecięty i przesunięty względem siebie Swoosh, tak ja Boxlogo na bluzach i teesach dostępnych 13 września. Na tyle dodatkowo znajdziemy subtelny nadruk brandów, które brały udział przy tworzeniu tego klasyka. Powyżej oczywiście haftowane logo Nike Air - nieodłączny element tego klasyka. Całość postawiona jest na szczycie jasnej podeszwy wewnętrznej z ciemnymi dodatkami. Poniżej jako bonus dorzucamy kilka zdjęć białej, jak i czarnej wersji. Od nasz możemy jeszcze dodać, że chyba będą to nasze ulubione buty tej jesieni, a Wy co o nich myślicie?

Niestety na ten moment nie znamy konkretów dotyczących premiery. Mówi się, że w sprzedaży pojawić mają się one jeszcze w listopadzie. 


Supreme x Comme des Garçons x Nike Air Force 1 Low
Kolor: Black/White
Style: AR7623-001
Data: Listopad 2018
Nike
Supreme
Comme des Garçons