Proponowany post

Druga Wersja Bardzo Limitowanych adidas NMD x Billionaire Boys Club Trafi Do Sprzedaży

30 styczeń 2018
Druga Wersja Bardzo Limitowanych adidas NMD x Billionaire Boys Club Trafi Do Sprzedaży

Wokół ostatnich projektów Pharrella Williamsa i niemieckiej marki adidas Originals jest naprawdę głośno, a każde jego kolejne dzieło znika ze sklepowych półek z prędkością światła. Jak się pewnie nie trudno domyśleć, to nie koniec wspólnych działań, a już dziś mamy dla Was kolejną nowość.

Nowość, i to nie byle jaką. Chodzi tutaj bowiem o kolejną wersję kolorystyczną modelu NMD w wersji Trial, ale sygnowaną logo Billionaire Boys Club, co patrząc wstecz czynić może ją wariantem ultra unikalnym. Poprzednie wydanie, o którym nieco więcej możecie dowiedzieć się tutaj to wersja, która dostępna była tylko i wyłącznie we flagowych sklepach BBC, który nie ma za wiele oraz za pośrednictwem sklepu internetowego. Co za tym idzie, ceny na rynku wtórnym osiągają astronomiczne kwoty. Kolejne wydanie jest zdecydowanie bardziej szalone. Upper pokryty jest pasiastym wzorem w biały, granatowym, czerwonym i żółtym kolorze z napisami 'Heart' oraz 'Mind' na wierzchu. Całość postawiona na jasnej podeszwie z czarnym spodem. Co ciekawe mamy tutaj również zdjęcie wersji, która finalnie nie trafi do sprzedaży. Macie na niej logo astronauty i 'B' zamiast wyżej wspomnianych słów haftowanych na górze.

Data premiery przewidziana jest na październik tego roku. Jak jednak wiadomo sporo może się jeszcze zmienić w kwestii tego projektu.

adidas
BBC

Tagi: -