Drugie urodziny Street Supply - 06.04.2013

01 kwiecień 2013
Drugie urodziny Street Supply - 06.04.2013

Nasz zaprzyjaźniony stołeczny sklep Street Supply obchodzi właśnie swoje drugie urodziny. Z tej okazji już w najbliższą sobotę odbędzie się całodniowy event, którego zwieńczeniem będzie wieczorna imporeza z cyklu Flirtini. Więcej informacji znajdziecie w drugiej części newsa...

Drugie urodziny Street Supply - 06.04.2013

W godzinach od 12:00 do 18:00 w sklepie odbędzie się premiera wiosennej kolekcji firmy Asics oraz pierwszej serii limitowanych urodzinowych koszulek przygotowanych w kolaboracji z Mr. Pancake.

O godzinie 22 impreza przeniesie się do klubu Powiększenie. Dobrą zabawę zapewnią Daniel Drumz, Invent, Teezy, Jedynak oraz Ment XXL. Wśród uczestników rozlosowane zostaną trzy urodzinowe koszulki.

Zanim włożymy szorty i bikini, po raz ostatni w tym sezonie zimowym zapraszamy do Powiększenia. Razem ze Street Supply - stołecznym dostawcą obuwia typu premium - świętujemy ich drugie urodziny. To najlepsza okazja, żeby przypomnieć smak flagowego drinka Flirtini (szampan, wódka, sok ananasowy) i wznieść toast za to i owo.

Ponownie prezentujemy pierwszoligową muzyczną reprezentację. Daniel Drumz to jeden z najbardziej doświadczonych polskich dj'i, autor trzech winylowych wydawnictw, wielu świetnie przyjętych mixtape'ów. Do tej pory zagrał m.in. w Nowym Jorku, Berlinie, Londynie i w setkach miejsc w kraju. Poznański promotor, dj oraz producent Invent to absolwent Burn Studios na Ibizie, zwycięzca konkursu na remix "Might Like You Better" Amandy Blank. Zaprzyjaźniony z Flirtini Teezy, połowa duetu Supra1, związany jest z nowojorskim labelem Trouble&Bass oraz polskim Pets Recordings. Znany z nowatorskich układów tanecznych - tzw. "kocie ruchy".

Street Supply poczęstuje gości urodzinowym tortem i przygotuje pewną niespodziankę, ale o tym na miejscu.

Mr. Pancake zaprasza na nocne afterparty po swoich drugich urodzinach:
https://www.facebook.com/events/290054061125892

Zagrają:
Daniel Drumz (U Know Me, Kraków)
Invent (Lizzypop, Poznań)
Teezy (Supra1)
Jedynak & Ment XXL (Flirtini)

Start: 22.00
Wstęp: 10 zł

Wspierają nas:
http://facebook.com/StreetSupply
http://facebook.com/liestyle
http://facebook.com/TENISUFKI.EU
http://facebook.com/livelifepl
http://facebook.com/Lineoutpl
http://facebook.com/galeriakoloru
http://facebook.com/HAAH.it

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku.

Tagi: -