Proponowany post

Duet AMBUSH Projektuje Nowe Converse Chuck Taylor Duck Boots & Fuzzy Chuck 70

23 listopad 2020
Duet AMBUSH Projektuje Nowe Converse Chuck Taylor Duck Boots & Fuzzy Chuck 70

Yuun oraz Verbal, założycielki marki AMBUSH wchodzą w drugi kolaboracyjny projekt z Converse, który już za moment wyląduje na półkach europejskich sklepów, w tym i stołecznego CL20. Po świetnie przyjętym pierwszym projekcie duet ten nie spoczął na laurach i w drugim dropie przygotował nam dwie diametralnie różne sylwetki, koło których dosłownie nie da się przejść obojętnie.

Do wyboru będziemy mieli limitowane edycje Converse Chuck Taylor Duck Boots w mocno militarnym stylu combat oraz bardzo szalone Fuzzy Chuck 70 - każdy w dwóch kolorystykach do wyboru. Pierwszy model to naprawdę pancerna konstrukcja o wysokiej, wojskowej cholewce. Gdyby tego było mało, sam but wykonany jest z odpornych , solidnych materiałów, takich jak balistyczny, gęsto tkany nylon dbający o komfort, miękka skóra na kołnierzu okalająca i zabezpieczająca nasze kostki oraz masa wodoodpornej gumy chroniącej przed deszczem i wiatrem. Materiałem tym ochroniono nasze palce, oraz wykończono system sznurowania ze zintegrowanym językiem. Za izolację naszych stóp od chłodnego podłoża odpowiedzialna jest masywna podeszwa typu Lugged w stylu traperów z przyczepnym bieżnikiem. W przypadku Converse Chuck Taylor Duck Boots zdecydować się możecie na klasyczną, czarną wersję z białym logo AMBUSH w nowoczesny stylu na tyle oraz nieco bardziej odważną, niebieską z ciemnymi akcentami. Drugą sylwetką są wysokie tenisufki Fuzzy Chuck 70, które jak już msugeruje nam sama nazwa, w sporej części pokryte są sztucznym, miękkim futerkiem. Jego ilość może niektórych z Was zaskoczyć, bowiem wykończono nim cały upper w raz z językiem, sam but nieco przypomina nam oldschoolową szczotkę do kurzu. W przypadku szalonych Fuzzy Chuck 70 również możecie się zdecydować na dwie opcje kolorystyczne, czarną i niebiesko-białą. O logo AMBUSH  na tyle i wkładkach nie zapomniano.

Buty w wybranych punktach sprzedaży powinny pojawić się już 24 listopada. Tak jak wspomnieliśmy, po oryginalne sneakersy zaglądajcie do CL20.


AMBUSH
Converse