Proponowany post

Dunk Low “Metallic Multi” najświeższą propozycją Nike

14 kwiecień 2021
Dunk Low “Metallic Multi” najświeższą propozycją Nike

Nike Dunk, szczególnie w wersji Low to aktualnie bardzo chodliwy towar. Ostatnimi czasy, nieważne jak szalona czy odwrotnie, jak bardzo stonowana kolorystyka trafia na półki, w mgnieniu oka z nich znika. Ceny zdecydowanej ich części na rynku wtórnym osiągają astronomiczne kwoty i tak to się właśnie kręci. Oczywiście Nike jest tego świadome i nieustannie serwuje nam ich coraz to nowsze odsłony.

Jedną z najświeższych będą tytułowe Nike Dunk Low “Metallic Multi” należące do tych Dunków, które lubią zwrócić na siebie swoją uwagę. Upper tego wydania wykonano przy użyciu kilku materiałów, takich, jak chociażby zamsz czy naturalna skóra z metalicznym, lekko połyskującym wykończeniem. Kolorystycznie, szczególnie zainteresowane będą nimi osoby, które niewątpliwie lubią się wyróżniać, a w szczególności nie boją się dwóch różnych butów. W tym wydaniu postawiono na odważne połączenie takich barw jak fiolet, róż, pomarańcza, zieleń, złoto, srebro, niebieski, czy żółty, które może na pierwszy rzut oka mogą trochę przerażać, ale jako całość prezentują się nad wyraz dobrze. Całość wieńczy jasny modsole z zielonym i czerwonym spodem. 

Niestety, na ten moment data premiery Dunk Low “Metallic Multi” nie jest nam znana. Jeżeli chodzi o dostępność, to szukajcie ich w takich punktach jak Warsaw Sneaker Store, gdzie powinny się pojawić.


Tagi: nike dunk low