Proponowany post

Dwie Kolorystyki AND 1 Tai Chi 'Mix Tape'

05 luty 2019
Dwie Kolorystyki AND 1 Tai Chi 'Mix Tape'
Gruby temat, ale nie wszyscy go skumają.

Kilka miesięcy temu amerykańska marka AND 1 wypuściła na rynek swój flagowy i najbardziej rozpoznawalny model, jakim są Tai Chi. Był to wariant kolorystyczny, podobny do tego, jaki Vince Carter miał na nogach podczas słynnego konkursu wsadów w 2000 roku. Projektanci AND 1'a postanowili stworzyć nowe wersje kolorystyczne tego kultowego modelu. Inspirację znaleźli w okładkach Mix Tape'ów, dzięki którym tak naprawdę marka zaistniała. Buty powinny spodobać się wszystkim tym, którzy niejako wychowywali się na tych nagraniach...choć większość akcji, które na nich uwieczniono, były sprzeczne z zasadami koszykówki. Mimo to, mix tape'y miały fajny klimat, dzięki nim mogliśmy zobaczyć, jak wygląda uliczny basket za oceanem. 

Marka AND 1 ma do zaoferowania dwa warianty kolorystyczne. Niestety w tej chwili dysponujemy dokładnymi zdjęciami tylko jednej kolorystyki, dlatego omówimy ja najpierw. Po wewnętrznej stronie cholewka wykonana jest z czarnego zamszu. Zewnętrzna strona to skóra, którą udekorowano charakterystycznymi rysunkami, które znamy z okładek Mix Tapeów. Dominuje tutaj kolor pomarańczowy, który może być kojarzony z pierwszą częścią (vol.1), w której głównym bohaterem był niejaki "Skip To My Lou". Jego prawdziwe imię i nazwisko to Rafer Alston. Jeśli go sobie "wygooglacie", to dowiecie się, że chłop grał w NBA. Bronił barw wielu klubów, a w 2009 roku wystąpił razem z Marcinem Gortatem w finale NBA. Wróćmy jednak do butów...mają one czarną podeszwę środkową, a jeszcze niżej jednolitą podeszwę zewnętrzną w stylu "gumsole".
Jeśli chodzi o drugą kolorystykę, to grafikę z okładek znajdziemy po wewnętrznej stronie. Niestety nie widzimy całości, ale tutaj dominują odcienie szarości. Zewnętrzna część cholewki, to biała skóra, którą uzupełniają czarne i pomarańczowe detale. Oba warianty mogą się podobać, ale my skłaniamy się ku tej czarnej wersji.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem AND 1 Tai Chi 'Mix Tape', to buty dostępne są na stronie producenta pod tym linkiem. Buty mają przyjemną cenę, $89, ale coś nam się wydaje, że warto poczekać. Nie spodziewamy się, że ludzie się na nie rzucą. Są tu jacyś fani, którzy oglądali Mix Tape'y AND 1'a?