Proponowany post

Dwie kolorystyki Nike Dunk Low “Free 99” w pełnej okazałości

25 luty 2021
Dwie kolorystyki Nike Dunk Low “Free 99” w pełnej okazałości

W czerwcu ubiegłego roku po raz pierwszy wspomnieliśmy o dwóch nadchodzących kolorystykach popularnych Dunków. Konkretnie chodzi o paczkę zatytułowaną “Free 99”, której zaplanowana na wiosenno-letnie miesiące premiera zbliża się do nas wielkimi krokami. Oczywiście każdą z nich mieliśmy okazję już widzieć, ale z racji tego, że w sieci pojawiły się ich bardzo dokładne zdjęcia, przyjrzyjmy się im raz jeszcze. 

Tak jak wspomnieliśmy “Free 99” Pack tworzyć będą dwie kolorowe pary hajpowych Nike Dunk Low. Gdyby tego było mało, to prawy but różni się układem barw od lewego, co oznacza, że nie każdemu z Was przypadną one do gustu. Materiałowo, każdy z nich wykonany został z tego samego zestawu materiałów, czyli naturalnej skóry licowej z dodatkiem syntetycznej siateczki, którą wykończono język, poprawiając komfort użytkowania. Pamiętajmy, że konstrukcja butów ma już ponad 35 lat, i sylwetka ta nia należy do najwygodniejszych na świecie. Surowa cholewka zestawiona z prostą podeszwą z gumy bez żadnych systemów amortyzacji wewnątrz zapewnia raczej podstawowy poziom komfortu. Wróćmy jednak do kolorystyki. Tak jak wspomnieliśmy, do wyboru będziemy mieli dwa warianty barwne. Pierwszy z nich ma białą bazę z zielonymi, żółtymi, niebieskimi, czerwonymi dodatkami oraz brązowym Swoosh'em, natomiast te z ciemnym fundamentem wykończono pastelowymi odcieniami seledynu, błękitu, różu i cytryny. Elementem spójnym jest jasna platforma z kauczukowym spodem. Raz jeszcze podkreślamy, że prawy but różni się do lewego.

Sprzedaż w takich punktach jak stołeczny butik Warsaw Sneaker Store ruszy w sezonie letnim, także na debiut Nike Dunk Low “Free 99” musimy jeszcze chwilę poczekać. 

Nike Dunk Low SE “Free 99”
Kolor: Black/Dark Chocolate-Copa-Pink Foam
Kod: DH0952-001
Data premiery: Lato 2021
Cena: $110

Nike Dunk Low SE “Free 99”
Kolor: White/Light Chocolate-Roma Green
Kod: DH0952-100
Data premiery: Summer 2021
Cena: $110

Tagi: nike dunk low