Proponowany post

Dwie Nowe Kolorystyki adidas Originals Falcon

30 sierpień 2018
Dwie Nowe Kolorystyki adidas Originals Falcon

Nike Falcon to model butów, który zdążyliście już poznać. Sylwetka o zaczerpniętej z biegowych klasyków z lat 90 nazwie to zupełnie nowy, wpisujący się w aktualnie panujący trend Dad Shoes kicks, który zaprojektowany został z myślą tylko i wyłącznie o kobietach, a panowie z większym rozmiarem stopy niestety muszą o nich zapomnieć.

W asortymencie niemieckiej marki pojawiły się właśnie jego kolejne dwie bardzo mocno rzucające się w oczy wersje kolorystyczne, które wywarły na nas ogromne wrażenie. Upper to połączenie trzech rodzajów materiału, w których większość sneakersów czuje się jak ryba w wodzie. Mamy tutaj bowiem naturalny zamsz i równie naturalną skórę licową oraz syntetyczną, odpowiedzialną za odpowiedni poziom wentylacji siateczkę. To, co jednak robi tutaj największą robotę to połączenie kolorów. Mamy tutaj naprawdę spore spektrum barw z turkusami i błękitami na czele, które w dodatku różu, beżu czy fioletu w połączeniu z niecodziennym, wielowarstwowym designem naprawdę przykuwają nasze oko.

Buty w sprzedaży pojawić mają się 6 września. Czekamy na ich debiut w Warsaw Sneaker Store. Sugerowana cena detaliczna wynosić ma 399 zł.
adidas