Proponowany post

Dwie Nowe Kolorystyki adidas Yeezy Boost 700 VX

07 czerwiec 2019
Dwie Nowe Kolorystyki adidas Yeezy Boost 700 VX

Ostatnimi czasy temat kolaboracyjnych projektów Kanye Westa i niemieckiej marki adidas Originals bardzo często jest na naszej tapecie. Cały czas mamy na ich temat bardzo dużo do powiedzenia, bowiem w sieci niemal codziennie pojawiają się przecieki o kolejnych kolorystykach przeżywających obecnie swoją drugą młodość adidas Yeezy Boost 350 V2, czy nieco blednących w ich blasku adidas Yeezy Boost 700 w klasycznej lub nowszej wersji V2. 

Część z Was kojarzy pewnie zupełnie nowe, neonowe 700, które sam Kanye podarował Tekashi 6ix9ine. Była to wersja VX, o której nieco więcej dowiecie się tutaj. Skoro mieliśmy okazję je już widzieć, nic nie powinno stać na przeszkodzie, aby trafiły one do produkcji i wszytko wskazuje na to, że tak właśnie będzie. Po kilku miesiącach w sieci pojawiły się zdjęcia dwóch nowych wersji kolorystycznych, które prawdopodobnie pojawią się w wybranych punktach sprzedaży. Co do samej budowy, to zacznijmy może od tego, co się nie zmieniło, czyli podeszwy. Buty dalej postawione są na szczycie masywnej podeszwy z ukrytą w jej wnętrzu pianką Boost otuloną gumą. Tą samą konstrukcję znajdziecie w przypadku normalnych 700 czy 700 V2. Góra to już inna szkoła jazdy. Upper skonstruowany jest przy użyciu syntetycznych paneli i nic nie wskazuje na to, że zobaczymy tam, chociaż gram naturalnej skóry. Dodatkowo panele boczne to półprzeźroczysty materiał, przez który przebija wewnętrzna warstwa. Coś na zasadzie ostatnich MISBHV x Reebok Daytona DMX. Szczególnie przypomina na je szara kolorystyka VX, którą zobaczycie poniżej. Obok niej znajdziecie też czerwoną. Obydwie okraszone są czarnymi oraz odblaskowymi detalami z 3M, w szczególności napis 700 na boku.

Na ten moment data premiery nie jest nam jeszcze znana. Mówi się, że buty do sprzedaży trafią jeszcze w tym roku. Co do dostępności, to nie powinno być problemu ze znalezieniem ich tutaj.
adidas