Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Nike KD 12

Wiemy, kiedy buty pojawią się w sprzedaży...

Dwie Nowe Kolorystyki Air Jordan 1 High Zip

03 sierpień 2018
Dwie Nowe Kolorystyki Air Jordan 1 High Zip

Jordan Brand zaprezentowało w tym roku model Air Jordan 1 High Zip, czyli jedynki z zamkiem błyskawicznym zamiast systemu sznurowadeł. W sprzedaży pojawiło się już nawet kilka wariantów kolorystycznych. Buty były zaprojektowane z myślą o paniach, doszło nawet do kolaboracji z redaktor naczelną magazynu Vogue, Anną Witour. Okazuje się, że marka postanowiło pojść o krok dalej, zaryzykować i stąd mamy dwie nowe kolorystyki tego modelu dla panów.

Postawiono na bardzo klasyczną czerń zestawioną z kolorem niebieskim oraz biel, którą połączono z czerwienią. Zdjęcia, które opublikowała marka, pokazują nam obydwa warianty w pełnej krasie. Buty nie wyglądają źle, wygląda też na to, że skóra na cholewce jest bardzo dobrej jakości. Dyskusyjnym elementem jest oczywiście suwak i brak Swoosha, który jest jedynie zarysowany perforacjami. Czy buty trafią w męskie gusta? Zobaczymy. My chyba nie zdobylibyśmy się na odwagę, by wyjść w nich na miasto. Chętnie poznamy Wasze zdanie na temat tych jedynek.

Obie wersje kolorystyczne mają trafić do sprzedaży tego samego dnia, a dokładnie 9 sierpnia. Nie wiemy, czy buty będą dostępne w którymś z polskich sklepów. Aktualnie w KICKS Store i Sklepie Koszykarza można kupić Air Jordan 1 High Zip w damskich rozmiarach i kolorach. Kto wie, może w ich ofercie znajdą się też i męskie. 


Air Jordan 1 High Zip
Color: Black/Hyper Royal-Sail
styl: AR4833-001
cena: $150
Air Jordan 1 High Zip
kolor: White/University Red-Sail
styl: AR4833-100
cena: $150

 

Tagi: jumpman23,