Proponowany post

Dwie Nowe Kolorystyki Asics GEL-Preleus 'Aizuri Blue' Oraz 'Camel Beige' Już W Sprzedaży

02 luty 2021
Dwie Nowe Kolorystyki Asics GEL-Preleus 'Aizuri Blue' Oraz 'Camel Beige' Już W Sprzedaży
Ciekawostka o debiutujących na biegowym rynku w 2000 roku Asics GEL-Prelus, którą musicie wiedzieć, jest to, że były one stworzone przez dwóch projektantów – jeden z nich zaprojektował cholewkę, a drugi podeszwę. Wygląd cholewki inspirowany jest swobodnym przepływem chmur po niebie, do czego nawiązuje warstwowa siateczka i zamszowa wstawka. Hybrydowe wzornictwo
kontynuowane, jest w podeszwie środkowej, wprowadzając elementu designu przypominające swobodną naturę ameby. Dodatkowo koncepcja odzwierciedlona jest w falistej strukturze podeszwy i bieżnika. Model ten po latach wrócił na sklepowe półki wraz z pojawieniem się drugiego w historii  marki kolaboracyjnego projektu z udziałem nowojorskiego brandu AWAKE, za którym stoi Angelo Boque - KLIK.

Od momentu ich debiutu minęło trochę czasu i japońska marka decyduje się na wypuszczenie dwóch solowych kolorystyk tej kojarzonej z milenium kolorystyk. Do wyboru będziemy mieli odważną, wpadającą w oko wersję 'Azuri Blue', którą charakteryzuje przebojowe połączenie niebieskiego, srebrnego oraz mocno kontrastującej czerni, które może się podobać. Druga propozycja to zdecydowanie spokojniejsza 'Carmel Beige'. Tutaj designerzy postawili  na karmelowy odcień beżu wspomagany czernią, ale i subtelnymi, pudrowo-różowymi akcentami. Zarówno jedna, jak i druga kolorystyka zestawiona jest z wygodną dzięki systemowi GEL podeszwą z akcentami w kolorze góry. 

Buty już teraz dostaniecie w wybranych punktach sprzedaży. Jeżeli chodzi o Polskę, zaglądajcie TUTAJ.