Proponowany post

Ekipa BAPE Ponownie Zaprojektuje Swoje Superstary

06 sierpień 2020
Ekipa BAPE Ponownie Zaprojektuje Swoje Superstary

Japońska marka BAPE to światowa czołówka, jeżeli chodzi o temat streetwearu i wszystkie mu poboczne. Prócz prężnie działającego brandu, który z sezonu na sezon oferuje nam naprawdę potężne kolekcje swojej odzieży czy akcesoriów, to odpowiedzialny on jest również za masę kolaboracyjnych projektów, do których zapraszają go inni światowej klasy partnerzy. Jednym z wieloletnich kompanów BAPE jest niemiecka marka z trzema paskami, z którą to właśnie na początku przyszłego roku zobaczymy efekty najnowszych działań.

Co ciekawe, duet ten ponownie wraca do korzeni i modelem butów, nad którym wspólnie pracowali, jest dalej obchodzący swoją okrągłą, lekko naciąganą rocznicę powstania Superstar, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Niestety, z racji tego, że premiera butów prawdopodobnie odbędzie się dopiero w styczniu 2021 roku, do którego zostało jeszcze sporo czasu, na ten moment informacje o tej współpracy są naprawdę śladowe. Wiemy jednak, że w sprzedaży zobaczymy dwie bardzo proste, niemal klasyczne kolorystyki tego klasyka z lekkim dodatkiem charakterystycznego dla BAPE wzoru camo. Do wyboru będziemy mieli opcję czarną oraz nieco bardziej zwariowaną złotą, a sama baza butów pozostać ma biała z subtelną, kremową podeszwą. Jest też wielce prawdopodobne, że jak w przypadku poprzednich Superstarów w okolicach pięty zobaczymy tłoczone logo BAPE, ale tego dowiemy się bliżej premiery.

Tak jak wspominaliśmy, buty w sklepach, w tym też w WS2 powinniśmy zobaczyć w styczniu 2021. D tego czasu zdążymy do Was jeszcze wrócić z tym tematem.


adidas
BAPE

Tagi: bape superstar