Proponowany post

O Co Chodzi Z Setkami Plastikowych Butelek Na Witrynach Warsaw Sneaker Store?

W każdej sekundzie na świecie produkuje się 11 ton plastiku. W skali roku to 350 milionów ton. Przez dziesięciolecia używaliśmy plastiku zbyt egoistycznie i krótkowzrocznie bez świadomości jakie szkody wytwarza naszej planecie.

Ekipa BEAMS Projektuje Kolejną Kolorystykę Salomon XA PRO 3D GTX

09 wrzesień 2020
Ekipa BEAMS Projektuje Kolejną Kolorystykę Salomon XA PRO 3D GTX

Ekipa kultowego japońskiego butiku, a w zasadzie mocno rozbudowanej sieci sklepów BEAMS w swoim kolaboracyjnym portfolio ma masę świetnych projektów z największymi brandami z całego globu. Wśród nich jest francuski specjalista Salomon, z którym ich drogi po raz pierwszy skrzyżowały się niemal równo rok temu, a efektem wspólnych działań była mocno ascetyczna kolorystyka Salomon XA PRO 3D GTX, o czym wspominaliśmy tutaj.

Po 12 miesiącach od pierwszej premiery spotykamy się ponownie, by pokazać Wam drugą kolorystykę tego typowo turystycznego obuwia, w których lubują się Japończycy. To, co najważniejsze w nowych Salomon XA PRO 3D GTX to wiatro i wodoodporna membrana Gore-Tex, którą faktycznie warto posiadać nadchodzącej jesieni. O maksymalny poziom dopasowania dbają zygzakowate panele na bokach połączone sznurówkami z szybko-zamykaczem, a nasze palce chroni solidny kawał gumy na czubku. Piętro niżej nie zabrakło też ułatwiającego procesu przetaczania systemu Salomon 3D Chassis czy zapewniający odpowiedni poziom przyczepności contagrip w podeszwie zewnętrznej tak, jak w przypadku poprzedniej wersji. Kolorystycznie, postawiono na stonowane połączenie militarnej oliwki z brązowym gradientem, czernią i beżem. Dodatkowo prawy but różni się od lewego. 

Buty w sprzedaży pojawią się pod koniec września. Niestety, prawdopodobnie do dostania jedynie w Japonii.


Salomon
Beams