Proponowany post

Ekipa Slam Jam Zaprojektowała Dwie Ascetyczne Kolorystyki Nike Dunk High, A Tutaj Macie Ich Zapowiedź

04 maj 2020
Ekipa Slam Jam Zaprojektowała Dwie Ascetyczne Kolorystyki Nike Dunk High, A Tutaj Macie Ich Zapowiedź

Kolaboracyjny worek z Dunkami rozpruł się już jakiś czas temu, a my ledwo wyrabiamy się z prezentacją Wam tego wszystkiego, czego spodziewamy się po tym modelu w nadchodzących miesiącach. Jeżeli chodzi o nas, to my chyba najbardziej wyczekujemy kolaboracyjnego wydania z 7-Eleven, które zdobyć będzie naprawdę trudno. Niemniej jednak wróćmy do sedna sprawy. 

W sieci pojawiły się informacje, o tym, że ekipa założonego w 1989 roku przez Lucę Beniniego butiku Slam Jam ponownie łączy siły z Nike. Efektem ich wspólnych działań są dwie ascetyczne kolorystyki modelu Dunk, ale nie w niskiej, a wysokiej wersji High. Niestety, tak jak to bywa we wczesnej fazie przecieków, na ten moment nie dysponujemy żadnymi poglądowymi zdjęciami nadchodzącego wydania i pozostaje nam posiłkować się jedynie mock upami powstałymi na bazie opisu produktu. Buty prawdopodobnie wykonane będą przy życiu śnieżnobiałej skóry z subtelnymi dodatkami w postaci Swoosha na panelu bocznym czy spodu podeszwy i na ten moment to wszytko z naszej strony.

Premiera dwóch kolorystyk Slam Jam x Nike Dunk High odbędzie się jesienią tego roku. Do tego czasu zdążymy jeszcze wrócić do tematu. Sugerowana cena detaliczna za pare wynieść ma około 120$.


Slam Jam x Nike Dunk High
Kolor: White/Clear-Pure Platinum
Data: Jesień 2020
Cena: $120


Slam Jam x Nike Dunk High
Kolor: White/Clear-Black
Data: jesień 2020
Cena: $120

Nike
Slam Jam