Proponowany post

Ekskluzywne Wydania Air Jordan 1 Low 'New York Jets' PE

09 kwiecień 2019
Ekskluzywne Wydania Air Jordan 1 Low 'New York Jets' PE

Nowojorska drużyna Jets, która występuje w lidze NFL, niedawno pokazała swoje nowe stroje. Wzór uniformów, w których występowali do tej pory, liczył sobie 20 lat. W związku z delikatną zmianą wizerunku, we współpracy z Nike, która jest oficjalnym partnerem NFL, stworzone zostały aż trzy wersje kolorystyczne modelu Air Jordan 1 Low. Każda odnosi się do kolorów koszulek, w jakich grać będą zawodnicy. W meczach domowych Jets pokazują się w 'Gotham Green', na wyjazdach zakładają Spotlight White'. Mają też stroje alternatywne nazwane 'Stealth Black'. 

Każda z trzech wersji wykonana jest ze skóry i jak już wspomnieliśmy odnoszą się one do każdego kompletu uniformów graczy Jets. Każda z nich ma w zasadzie klasyczny układ kolorów. W 'Gotham Breen' przeważa zieleń, którą zestawiono z bielą. 'Spotlight White' to biała wersja, która ma zielonego Swoosha i czarne dodatki. Naszym zdaniem najciekawiej wyglądają 'Stealth Black', gdzie czerń zestawiono z zielenią. Wszystkie trzy kolorystyki stoją na klasycznym białym midsolu i białej podeszwie zewnętrznej. Na uwagę zasługują tłoczone nazwy umieszczone w tylnej części przy łączeniu cholewki z podeszwą oraz ciekawa, chropowata faktura występująca na upperach. Buty zapakowane są w specjalne matchujące worki z Jumpmanem i kartony w barwach Jets. 

Oczywiście buty, które widzimy na zdjęciach to ekskluzywne wydania, których nigdy nie zobaczymy w sprzedaży. Ich szczęśliwym posiadaczem jest Jamal Adams, zawodnik New York Jets, który związany jest z Jordan Brand. 
jordan

Tagi: jumpman23,