Proponowany post

Ekskluzywne Wydanie Air Jordan 12 Dla Graczy NFL

11 wrzesień 2019
Ekskluzywne Wydanie Air Jordan 12 Dla Graczy NFL

Amerykańska marka wie, jak zadbać o swoich ludzi. W sieci pokazały się fotki ekskluzywnego wydania Air Jordan 12, którym obdarowani zostali zawodnicy NFL związani z Jordan Brand. Jak zawsze w takich wypadkach bardzo zazdrościmy tym szczęśliwcom, ale najwyraźniej swoją ciężką pracą zasłużyli na takie wyróżnienie. 

To wydanie Air Jordan 12 inspirowane jest meczową piłką, jak grają footballiści. Dlatego górna część cholewki pokryta jest skórą o fakturze piłki do footballu amerykańskiego. Do tego mamy czarny sockliner i sznurowadła a na języku znajdziemy autograf Michaela Jordana i charakterystyczny napis "Two3". Z tyłu buty mają czarny, skórzany heeltab ze złotym napisem Jordan. Boczne panele wykonane są z białej gładkiej skóry, a całość uzupełnia złoty plastikowy element z napisem "Jumpman". Upper stoi na białej podeszwie środkowej i zewnętrznej, która ozdobiona jest ciekawym motywem. Pod transparentnymi sekcjami umieszczono grafikę, która ma imitować trawę z boiska do footballu. 
Poza tym, że buty prezentują się rewelacyjnie, mają bardzo ciekawe opakowanie. Jest nim mini szafka z szatni, która z zewnątrz i od środka ozdobiona jest naklejkami z logo marki Jordan Brand

Nie wiadomo, ile par zostało wyprodukowanych, ale obstawiamy, że jest to niewielka liczba. Poniżej możecie zobaczyć Air Jordan 12 'Game Ball' na kilku zdjęciach. Dajcie nam znać w komentarzach, jak podobają Wam się te dwunastki. Kto z Was chciałby, żeby marka wypuściła taką wersję do ogólnej sprzedaży?