Proponowany post

Emotionally Unavailable I Medicom Toy Wypuszczają Podświetlanego BE@RBRICK W Rozmiarze 1000%

27 listopad 2020
Emotionally Unavailable I Medicom Toy Wypuszczają Podświetlanego BE@RBRICK W Rozmiarze 1000%

To już 6 raz, kiedy marka Emotionally Unavailable łączy siły z popularnym na całym świecie japońskim producentem vinylowych zabawek Medicom Toy. Efektem wspólnych działań raz jeszcze jest kultowy miś BE@RBRICK w jedynym najsłuszniejszym rozmiarze 1000%.

Sam projekt, nie jest niczym odkrywczym i przeźroczystego miśka o wysokości dokładnie 700mm mieliśmy okazję widzieć już kilkukrotnie. Dlaczego więc o nim wspominamy? Już śpieszymy z wyjaśnieniami. Jak do tej pory czerwona odsłona tej ponadczasowej figurki z widocznym sercem do sprzedaży trafiła tylko w zestawie 400% i 100%. W opcji 1000% widzieliśmy figurki pozbawione koloru z czarnym lub czerwony sercem wewnątrz, których ceny na rynku wtórnym osiągają kwoty rzędu kilku tysięcy $. Podsumowując, w przypadku najnowszej premiery do czynienia mamy z wykonaną z półprzeźroczystego, czerwonego tworzywa figurką z podświetlanym sercem w kolorze czerwonym o wysokości 1000%, czyli 70 centymetrów wyprodukowanej w ilości jedynie 300 sztuk.

Zapisy trwały tylko dziś, a jeżeli zostaniesz szczęśliwie wylosowany, przyjdzie Ci za Emotionally Unavailable x Medicom Toy BE@RBRICK zapłacić 950$.