Proponowany post

END x Reebok DMX Trail Shadow 'Mercury'

18 luty 2020
END x Reebok DMX Trail Shadow 'Mercury'

Potężny brytyjski retailer END. słynie nie tylko ze starannie wyselekcjonowanego towaru z najwyższej półki, którego zakup często towarzyszy mocne obciążenie domowego budżetu, ale też naprawdę dopracowanej komunikacji czy obsługi klienta, z której śmiało można brać przykład. Będąc już na rynku szmat czasu, w swoim portfolio zebrali asortyment ponad 400 różnych marek, z których częścią zdążyli już nawiązać bliższą, kolaboracyjną współpracę i to niejednokrotnie. Jednym z takich brandów jest wywodząca się z Wielkiej Brytanii marka Reebok.

W najnowszym wspólnym projekcie gwoździem programu jest stosunkowo świeży, ale naprawdę świetny model butów, którym jest DMX Trail Shadow. Osobiście uważamy, że jest to świetna alternatywa dla sporo droższych Balenciaga Track, a swoim wyglądem Reeboki śmiało mogą z nimi konkurować. Motywem przewodnim przy projektowaniu takiej, a nie innej kolorystyki była rtęć. Stąd sporą część cholewki pokrywa metaliczny odcień srebra nawiązujący struktury tego metalu, który jako jedyny w warunkach normalnych pozostaje w stanie ciekłym. Wykonane z kilku syntetycznych materiałów mocno ażurowe, połączone ze sobą panele ze wstawkami z miękkiej siateczki przełamano kolorowymi dodatkami w neonowej zieleni, czerwieni oraz czerni, które jako całość prezentują się naprawdę imponująco. Oczywiście na wkładkach oraz języku nie mogło zabraknąć sygnatury END. podkreślając tym samym udział sklepu w tym projekcie.

Zapisy na END x Reebok DMX Trail Shadow 'Mercury' potrwają jeszcze trzy dni, a dołączyć do grona chętnych możecie tutaj. Sugerowana cena detaliczna wynosi 175 euro. Jeżeli jednak, szukacie jakiejś innej, ciekawej kolorystyki tej świetnej sylwetki, to tutaj znajdziecie jedną propozycję.


Reebok
END.