Proponowany post

ENGINEERED GARMENTS Zaprezentowało Najnowszą Kolekcję Na Sezon Autumn/Winter '20

10 lipiec 2020
ENGINEERED GARMENTS Zaprezentowało Najnowszą Kolekcję Na Sezon Autumn/Winter '20

Amerykańska marka ENGINEERED GARMENTS, tak jak i dzisiaj wspominany Garbstore również ruszyła z prezentacją najnowszej, jesienno/zimowej kolekcji przygotowanej na ten sezon.

Skoro chodzi o chłodniejszą część roku, w przeciwieństwie do swojej jasnej kolekcji Wiosna/Lato '20, Jesień/Zima '20 ENGINEERED GARMENT prezentuje ciemniejsze, bardziej nastrojowe style, łączące mistrzowskie ubrania nowojorskiej wytwórni z klasyczną z japońską estetyką. Marka Daiki Suzuki czerpie inspirację z życia kultowych, nowojorskich artystów jazzowych, a wykorzystuje do tego brązową, szarą, czarną i ciemno-granatową paletę kolorów. Powracające wzory w kratę zdobią marynarki, flanelowe koszule i dzianinowe płaszcze. Kolekcja utrzymuje świeżość odzieży formalnej, mieszając ją z wieloma warstwami inspirowanymi wojskiem, takimi jak zapinane kamizelki i militarne kurtki z podszewką. Ta pozornie uniseksowa kolekcja jest niczym innym, jak gotowymi na zimę opcjami z wieloma okryciami wierzchni od lekkich parek po ciężkie kurtki z futrzaną podszewkę. Świetnie skrojone doły charakteryzują się prostymi nogawkami, ale nie zabrakło też funkcjonalnych spodniami cargo, a nawet takich wykonanych z materiałów o wysokim połysku. Dopełnieniem są czapki, kapelusze i berety w stylu vintage.

Kolekcja niebawem trafi do starannie wyselekcjonowanych punktów z asortymentem ENGINEERED GARMENTS. My bardzo ubolewamy nad tym, że żaden polski sklep nie ma produktów tej marki w swojej ofercie.
ENGINEERED GARMENTS