Proponowany post

Wspólny Projekt KAPITAL x BYBORRE Zadebiutuje Już Wkrótce

Nowoczesna reprodukcja tradycyjnego rzemiosła w wykonaniu specjalistów z Japonii oraz Królestwa Niderlandów.

Enspire x Nike KD 12

09 grudzień 2019
Enspire x Nike KD 12

Enspire to streetwearowa marka, której założycielem jest Devonte Young przyjaciel Kevina Duranta z czasów młodości. Znajomość doprowadziła do kolaboracji z firmą Nike, czego efektem są aż dwie kolorystyki najnowszych butów Duranta.  

Postawiono na dwa sprawdzone kolory. Buty zobaczymy w wersji czarnej i białej. Obie ozdobione są czerwonym Swooshem i kolorowymi akcentami umieszczonymi na całej powierzchni cholewki i na sznurowadłach. Na szczycie języków i na podeszwie zewnętrznej umieszczono napis "Enspire" podobnie, jak na specjalnym, okolicznościowym breloku dołączonym do butów. Na uwagę zasługują wkładki, na których znajdziemy krótki opis streetwear'owego brandu. Spodziewamy się, że razem z butami w sprzedaży pojawi się też kolekcja odzieży. 

W tej chwili nie znamy szczegółów dotyczących premiery. Obstawiamy, że buty trafią do sprzedaży w przyszłym roku i prawdopodobnie będzie to bardzo limitowane wydanie dostępne jedynie w wybranych miejscach. Gdy tylko uda nam się czegoś dowiedzieć albo będziemy mieli dla Was nowe zdjęcia, od razu damy Wam znać. W komentarzach czekamy na Wasze opinie o Enspire x Nike KD12. Naszym zdaniem oba warianty, to jedne z lepszych kolorystyk tego modelu.