Proponowany post

Eric Emanuel x Reebok Answer 5 DMX

18 lipiec 2019
Eric Emanuel x Reebok Answer 5 DMX

Eric Emanuel tym razem wszedł w kolaborację z Reebokiem. Efektem ich współpracy są dwa, ciekawe warianty kolorystyczne modelu Answer 5 DMX. Jak wiadomo, w tym roku model powraca tryumfalnie w jednej ze swoich oryginalnych kolorystyk. O ile sneakerheadzi, którzy pamiętają, jak Allen Iverson biegał w nich po parkietach NBA, i być może skuszą się na zakup pary, o tyle z młodszym pokoleniem może być już trochę gorzej. Prawdopodobnie dlatego też zdecydowano się na kolaborację. Może dzięki niej streetwearowa młodzież zainteresuje się tymi butami. 

Pierwszy wariant Answerów piątek ma żółtą cholewkę, którą uzupełnia szary toe cap i srebrna osłona sznurowadeł. Do tego mamy kilka granatowych akcentów. Wszystko stoi na kontrastującej białej podeszwie. Na wkładkach zamiast podobizny Allena Iversona mamy logo Erica Emanuela. Druga kolorystyka ma cholewkę wykonaną z białej skóry, a do tego różowy panel. W tej wersji też mamy kilka granatowych detali, ale są też i żółte akcenty. Upper osadzony jest na białej podeszwie. 

Premiera Eric Emanuel x Reebok Answer 5 DMX została zaplanowana na 20 lipca i ma się odbyć w trakcie ComplexCon w Chicago. Nie spodziewamy się, żeby można je było dorwać na stronie producenta, choć nigdy nie powinno mówić się "nigdy". Jesteśmy ciekawi, czy ktoś z Was chciałby te buty w swojej kolekcji...? 
Eric Emanuel x Reebok Answer 5
kolor: Track Gold/Track Gold-Track Gold
styl: EH0408
cena: $140
Tagi: reebok,