Études x adidas Ultra Boost Uncaged

31 sierpień 2018
Études x adidas Ultra Boost Uncaged

Mamy dla Was kolejny kolaboracyjny projekt w ramach przedsięwzięcia o nazwie 'Ultra Boost Collective'. Po świetnej współpracy z monachijskim, odzieżowym labalem A Kind of Guise, o którym nieco więcej dowiecie się tutaj. Jeżeli jednak zainteresowany jesteś ich zakupem, to zaglądaj tutaj.

Kolejnym odzieżowym brandem, który jest drugim z czterech mających pojawić się w ramach tego projektu jest paryski Études, a bazą do wspólnych działań oczywiście model Ultra Boost, ale w wersji Uncaged pozbawionej charakterystycznej klatki na boku. Upper to niema w 100% tkana przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit konstrukcja w głębokim, niebieskim kolorze, który jest flagową barwą francuskiej marki. Całość nie jest jednak zupełnie gładka, a na powierzchni cholewki możecie zauważyć kilka plansz o różnych fakturach materiału. Całość zdobią mocno kontrastujące, haftowane gwiazdy w kolorze białym, które po zbliżeniu butów do siebie tworzą jednolity okrąg 12 sztuk. Tym samym kolorem ozdobiono napisy na metkach dosłownie wbitych w kołnierz okalający kostkę. Dopełnieniem projektu jest czarny stabilizator zestawiony z ciemnym kolorem świetnie oddającej energię pianki Boost. Tak jak w przypadku poprzedniego projektu, tak i tutaj w sprzedaży pojawi się dodatkowy element. Tym razem postawiono na półprzeźroczysty, wodoodporny płaszcz. 

Data premiery przewidziana jest na 14 września. Jeżeli chodzi o Polskę, to zaglądajcie tutaj, gdzie buty na 100% się pojawią.
adidas
Études