Proponowany post

Volvo XC40 W Elektrycznej Wersji Recharge

Pierwszy elektryk szwedzkiego producenta

Facetasm x Air Jordan 1 - Pierwsze Zdjęcie

08 październik 2019
Facetasm x Air Jordan 1 - Pierwsze Zdjęcie

Jordan Brand weszło w kolaborację. Tym razem z japońską marką odzieżową Facetasm. Efektem współpracy są oczywiście...buty. Wybrano model Air Jordan 1...w sumie nic dziwnego, w ostatnich latach to chyba najpopularniejsze jordany. W tej chwili dostępne jest tylko jedno zdjęcie, które możecie zobaczyć poniżej. Zdradza nam ono jednak pewien bardzo istotny szczegół, którym będzie wyróżniało się to wydanie AJ1.

Chodzi o pomarańczowego Jumpmana umieszczonego w tylnej części podeszwy środkowej. To chyba pierwszy raz, kiedy logo amerykańskiej marki znalazło się w tym miejscu. Szczerze mówiąc, nie wiemy co o tym sadzić. Niby nam on tam nie przeszkadza, ale...no właśnie jest jakieś "ale". Chyba wolimy, jak na jedynkach nie ma wcale Jumpmana.
Cholewka wykonana jest ze skóry. Widzimy ją w kolorze biały, granatowym i jasno-niebieskim. Do tego czarny Swoosh i pomarańczowe obramowanie "Wings Logo". Buty mają też dodatkową metkę (pull tab), na której umieszczono nazwę "Facetasm".
Z niecierpliwością będziemy czekali an pojawienie się kolejnych zdjęć tych butów. Ciekawe, jakie jeszcze niespodzianki na nich znajdziemy. Wydaje nam się, że te jedynki zostały już na tyle zmodyfikowane, że każda następna zmiana byłaby już przesadą...choć widzieliśmy już wiele różnych "eksperymentów" na Air Jordan 1. Jedne udane inne mniej.

W tej chwili nie wiadomo nic o ewentualnej premierze Facetasm x Air jordan 1. Będziemy jednak bardzo uważnie śledzili dla Was ten temat i jak tylko będzie coś wiadomo, od razu damy Wam znać. Nie spodziewamy się jednak, że będzie to wydanie łatwo dostępne. Zaglądajcie na tenisufki.eu! W komentarzach napiszcie, co śledźcie o tych jedynkach.
Tagi: jumpman23,