Proponowany post

Fear of God x Nike Air Skylon 2 'Black' - Dokładniejsze Zdjęcia

17 grudzień 2018
Fear of God x Nike Air Skylon 2 'Black' - Dokładniejsze Zdjęcia

Miniony weekend stał pod znakiem jednej z premier na lini Nike, a Fear of God. W sprzedaży pojawiły się bowiem ich pierwsze wspólne Nike Air Fear of God 1. Mimo swojego naprawdę sporego retailu, który w Polsce wynosił dokładnie 1499zł buty rozeszły się dosłownie w sekundę, a ich cena na rynku wtórnym znacząco wzrosła. 

Część z Was wiem, że prócz wyżej wspomnianych butów zaprojektowanych z myślą o uprawianiu sportu w kolekcji ma się również pojawić naprawdę rozbudowana kolekcja odzieży, ale i jeszcze jeden model butów. Wybór padł na klasyczną biegówkę z 1992 roku, a mianowicie Air Skylon 2, którego większości fanów kultowych modeli ze Swoosh'em na cholewce nie trzeba specjalnie przedstawiać. Zaczynając od początku, buty wykonane są przy użyciu skóry, syntetycznego zamszu i siateczki, co jest raczej standardowym dla tego modelu zestawem materiałów. Nie obyło się oczywiście bez wyróżniających to wydanie dodatków. Front zdobi cienka warstwa odblaskowej folii 3M, a Swoosh na boku wycięto z kawałka połyskującego materiału. W miejscu z nazwą modelu pojawił się napis 'Fear of God', który powtórzono na wkładkach. Kolejnym dodatkiem jest ściągacz łączący sznurówki. W standardowej wersji tej sylwetki nie mamy takiego elementu. Kolorystycznie jest nieco prościej. Góra utrzymana jest w klasycznej czerni, natomiast podeszwę z ukrytym w jej wnętrzu systemem amortyzacji Air pomalowano na stonowany beż. Druga kolorystyka jest zdecydowanie jaśniejsza.

Co do konkretnej daty premiery, to nie znamy jeszcze szczegółów. Wiemy jednak, że buty w sprzedaży pojawić się mają w 2019 roku.
Fear of God x Nike Air Skylon 2
Kolor: Black/Anthracite-Pearl White-White
Styl: BQ2752-001
Data: Początek 2019 roku
Cena: $140

Nike
FOG