Proponowany post

Fila Grant Hill 2 W Nowych Kolorach

10 wrzesień 2019
Fila Grant Hill 2 W Nowych Kolorach

W zeszłym roku pisaliśmy o tym, że były zawodnik NBA Grant Hill podpisał dożywotni kontrakt z marką Fila...(wpis do sprawdzenia tutaj). Pojawienie się re-edycji butów Hilla z początków jego kariery było jedynie kwestią czasu. Dziś mamy dla Was kilka fotek dwóch nowych wariantów kolorystycznych modelu Fila Grant Hill 2. Projektanci postanowili jednak nie robić nic szalonego z tymi butami i dali nam bardzo klasyczne zestawienie kolorów. Jedna z wersji kolorystycznych nawiązuje do barw drużyny Detroit Pistons.

Chodzi oczywiście o wersję biało-czerwoną, która gdyby wyszła w oryginalnym rzucie z 1996 roku, mogłaby być spokojnie noszona przez Granta na parkietach NBA. Białą, skórzaną cholewkę uzupełniają tutaj czerwone detale, meshowy język i czarne logo Fila na boku. Buty stoją na biało-czerwonej podeszwie środkowej i białym outsoleu. Druga kolorystyka wygląda podobnie z tą różnicą, że kolor czerwony zastąpiła czerń. Postawiono też na kontrastujące z białym językiem, czarne sznurowadła. Przyznamy, że buty wyglądają fajnie i wydaje nam się, że powinny przypaść do gustu wszystkim tym sneakerheadom, którzy lubią klasyczne buty do basketu z lat 90.

Jeśli chodzi o premierę, to oba nowe warianty Fila Grant Hill 2 są już dostępne w sklepach zagranicznych. Mamy nadzieję, że buty już wkrótce pojawią się u polskich retailerów. Mamy tu na myśli warszawski KICKS Store i Sklep Koszykarza. Jeśli się czegoś dowiemy, od razu damy Wam znać. Kto z Was widzi te buty w swojej kolekcji? Tagi: FIla,