Proponowany post

Fila Spaghetti Deluxe 'Elements Pack'

19 wrzesień 2017
Fila Spaghetti Deluxe 'Elements Pack'

Jeżeli poprosilibyśmy Was o podanie najbardziej rozpoznawalnej marki zajmującej się produkcją koszykarskiego obuwia zdecydowana większość odpowiedziałaby Jordan Brand. Należy jednak pamiętać, że nie tylko w butach Jordan, Nike, adidas czy Reebok grali zawodnicy NBA. Na parkietach pojawiały się również buty takich marek jak New Balance, Spalding, Asics czy Fila.

Jednym z takich modeli włoskiej marki Fila był Spaghetti, który teraz w wersji Deluxe powraca na sklepowe półki. 'Elements Pack' obejmujący trzy kolorystyki tego modelu to nawiązanie do ziemi, powietrza i wody. Każda z nich wykonana jest przy użyciu tego samego zestawu materiałów. Znajdziemy tutaj głównie naturalny zamsz z dodatkiem syntetycznej siateczki na języku, i to by było w zasadzie na tyle. Tak jak wspomnieliśmy do wyboru będziecie mieli trzy warianty kolorystyczne, czarny z jasnymi detalami, beżowy oraz najbardziej rzucający się w oczy niebieski. Który wypadł najlepiej?

Buty już teraz dostaniecie w wybranych punktach z asortymentem marki. Sugerowana cena detaliczna ustalona jest na poziomie 95£. 

Fila

Tagi: -