Proponowany post

'FIRST', Czyli Pierwsza Kolekcja Odzieży Od WS2

28 czerwiec 2019
'FIRST', Czyli Pierwsza Kolekcja Odzieży Od WS2

Nie bójmy się użyć tego słowa. NAJLEPSZY polski sneakerstore wchodzi na kolejny level. Zaprzyjaźniona ekipa Warsaw Sneaker Store, znanego też pod skrótem WS2 wypuszcza swoją pierwszą kolekcję odzieży. 'FIRST', bo jakżeby inaczej, to bezpośrednie nawiązanie do DNA sklepu. Część z Was zapewne pamięta transformacje i otwarcie nowego WS2 kilka lat temu. Z małego sklepiku, gdzie teraz de facto mieści się luksusowa część konceptu - CL20 przenieśli się oni do zdecydowanie większej, dającej ogromne możliwości przestrzeni, gdzie wcześniej, przez wiele lat mieściła się śródmiejska apteka. 

Będąc ściśle związanym z tym miejscem, od początku starają się oni do niego nawiązywać i konsekwentnie podkreślać jak ważny udział bierze ono w rozwoju brandu. Apteczny klimat towarzyszy im od samego otwarcia, co kojarzyć mogą też pierwsi klienci sklepu. Pamiętacie recepty dodawane do zakupów, czy 'leki' na nieuleczalną chorobę jaką jest 'butoholizm'? Bezkompromisowo ciągnąc temat, ich pierwsza kolekcja odzieży również nawiązuje do lekarsko-aptecznego klimatu, co według nas jest istnym strzałem w przysłowiową 10. W ramach serii w sprzedaży pojawi się aż 8 modeli, mniej lub bardziej pokwaszonych T-shirtów oraz dwa rodzaje hoodie i crewneck'ów. Nie zapomniano też o akcesoriach, a my jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej załączamy Wam wykonany w stolicy Japonii lookbook oraz wideo promocyjne. Tutaj przychodzi czas na chwalenie się. Przy jego tworzeniu mieliśmy okazję brać czynny udział. 

Sprzedaż w specjalnie zaadoptowanej przestrzeni WS2 oraz online startuje 2 lipca. Wszystkie rzeczy, jak przystało na kolekcję 'FIRST' powstały w limitowanych ilościach. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj. Nie zapomnij też wziąć udziału w eventcie (klik).

WS2

Tagi: ws2 chmielna20