Proponowany post

Salomon Advanced Prezentuje Najnowszą Kolekcję SS21

Nowości od francuskiego producenta.

Fontanka Edge Nowym Damskim Modelem Nike Na 2021 Rok

22 grudzień 2020
Fontanka Edge Nowym Damskim Modelem Nike Na 2021 Rok

Amerykańska marka Nike w swojej ofercie ma wiele klasycznych sylwetek butów zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Oprócz klasycznych sylwetek retro w swoim bogatym portfolio amerykański producent co sezon daje nam coraz to nowsze, bardziej lub mniej zaawansowane technologicznie sneakersy, które są wypadkową wielu miesięcy badań, długiego i żmudnego procesu tworzenia. 

Najnowszą propozycją, którą w sprzedaży zobaczyć mamy w 2021 roku jest Nike Fontanka Edge - nowoczesny, futurystyczny sneakers zaprojektowany z myślą o kobietach. Kicksy te wykonano z wielu syntetycznych materiałów połączonych ze sobą bezszwową technologią za pomocą zgrzewów z dodatkiem nubuko-podobnego fabrykatu na szczycie. Buty skonstruowane są z kilku geometrycznych paneli o różnej grubości zapewniających odpowiednią wentylację tem gdzie tego potrzebujemy, wyposażone są w cienki, wygodny język, z system dopasowania z cienkimi sznurówkami, oraz pokaźnych rozmiarów stabilizator pięty na tyle. Całość postawiona jest na masywnej, nowoczesnej podeszwie z gumy z prostokątnymi wstawkami z pianki oraz systemem amortyzacji ZoomX, o czym informuje nas napis na boku. Całość w tym przypadku pokryto klasyczną czernią z kolorowym brandingiem na tyle. Na samych Nike Fontanka Edge logo Swoosh znajdziemy jednak kilka razy, a dokładnie 11 na jednym bucie. 

Szczegóły premiery Nike Fontanka Edge

Nike Fontanka Edge wybranych sklepach z limitowanymi butami Nike, takich jak chmielna20.pl znajdziecie już 28 stycznia. Oczywiście w przyszłości spodziewamy się większej ilości kolorystyk.

Nike Fontanka Edge
Kolor: Black/Black-Off Noir-University Red
Kod: CU1450-001
Data: 28 stycznia, 2021
Cena: TBA


Nike