Proponowany post

Nike Zoom Freak 1 'Atmosphere Grey'

Oficjalne zdjęcia...a przynajmniej ich część.

Frog Skateboards x Nike SB Blazer Mid QS

27 luty 2019
Frog Skateboards x Nike SB Blazer Mid QS

To już nie pierwszy raz kiedy 'żaba' pojawia się jako motyw przewodni przy projektowaniu sneakersów. Chyba najbardziej charakterystycznym projektem są pamiętne adidas originals adicolor Stan Smith z Kermitem w roli głównej, za którymi świat oszalał 13 lat temu. Pamiętacie to wydanie? 

Dziś mamy dla Was projekt z zupełnie innej beczki. Tym razem amerykańska marka Nike pod szyldem skateboardowej linii SB łączy siły z Frog Skateboards i wspólnymi siłami wypuszczają bardzo osobliwą, zdecydowanie przykuwającą oko wersję takiego klasyka, jak modelu Blazer Mid. Oznaczenie QS przy nazwie od razu sugeruje nam, że nie będzie to limitowane wydanie. Niestety na słabej jakości zdjęciach nie widać za wiele. To, czego jednak może być pewnie, to materiał, z którego wykonany jest upper, a jest nim seledynowy, lekko włochaty zamsz z dosłownie o ton ciemniejszym Swoosh'em na panelach bocznych. Najbardziej wyróżniającym to wydanie detalem niewątpliwie jest wyłaniająca się zza niego uśmiechnięta żaba. Nie jest ona jedynym 'zwierzęciem' pojawiającym się na butach. Zarówno całe sznurówki, jak i tył śnieżnobiałej podeszwy zdobią biedronki, również będące znakiem rozpoznawczym Frog Skateboards. Kropką nad i jest napis 'Frog' na tyle uppera. 

Buty do sprzedaży trafić mają jeszcze w tym miesiącu. Jest spora szansa, że pojawią się i w lokalnych skate shopach jak i tutaj.Nike SB