Proponowany post

From Paris to Warsaw!!! W Ten Piątek Startuje Tealer Pop-Up Store w Warsaw Sneaker Store

23 kwiecień 2019
From Paris to Warsaw!!! W Ten Piątek Startuje Tealer Pop-Up Store w Warsaw Sneaker Store

Nie wiemy jak Wy, ale my bardzo lubimy spędzać czas w przestrzeni stołecznego butiku Warsaw Sneaker Store. Jest tak nie tylko z racji wykonywanej pracy, ale i tego, że prywatnie znamy się i lubimy z ekipą sklepu. To właśnie dlatego też w miarę możliwości pojawiamy się na różnego rodzaju eventach, pop-up'ach, wystawach czy premierach organizowanych przy ulicy Szpitalnej 4 w Warszawie. 

W najbliższy piątek tj. 26.04.2019 o godzinie 17:00 otwiera się pop-up francuskiej marki Tealer, która na jakiś czas, a może na stałe zagości w asortymencie WS2. Poniżej krótkie info od obydwu ekip:

From Paris to Warsaw!!!
To już w ten piątek, widzimy się wszyscy w WS2 z okazji otwarcia Pop Up'u @Tealer.
Szczegóły tej polsko-francuskiej kooperacji znajdziesz w wydarzeniu! Start godzina 17:00.
Swoje sety zagrają Vanderkush oraz Un Deux, nie zabraknie też dźwięków naszych lokalnych kumpli DJ DEF’a i HARDY Stereo. Na after zapraszamy do klubu Jackpot Warsaw od godziny 22:00.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2425990877433725/

Widzimy się na miejscu!

Co to jest Tealer:

TEALER to młoda marka odzieżowa, która powstała w 2011 roku w Paryżu. Koncepcja jest jasna: Tealer oznacza Tee Shirt Dealer. Oryginalne projekty, kolorowe i zabawne kreacje odzwierciedlają ich styl życia. Dziś Tealer współpracuje i tworzy kolekcje z bardzo znanymi markami, takimi jak: NIKE, G-SHOCK, C LSC L.A, PINK DOLPHIN, AM AFTER MIDNIGHT, FILA, V / SUAL. Działa także z artystami ulicznymi: Aaronem Kai czy Yeojun’em Yoon. Asap Ferg, Rihanna, Wiz Khalifa, SchoolboyQ, Fekky, Underachievers, Joey Starr, jak również wielu znanych francuskich raperów, nie raz nosiło rzeczy od chłopaków z Paryża - dzięki temu marka zyskała jeszcze większą sławę. Jak sami o sobie mówią? –„Ambicja i kreatywność to dwa słowa, które łączą Tealer Gang”.W ciągu niespełna 6 lat Tealer otworzył kilka pop up store'ów na całym świecie od Londynu po L.A. Teraz przyszła kolej na Warszawę.

Po wypromowaniu marki TEALER, założyciele Alex i Jeff zdecydowali się otworzyć własną wytwórnię muzyczną: TEALER RECORDS. Ich studio mieści się w największym paryskim klubie SHOWCASE. Tealer ciągle wzmacnia swoją pozycję w Paryżu robiąc szalone imprezy ze swoimi fanami. Dziś wytwórnia współpracuje z wieloma artystami oraz wytwórniami takimi jak Bromance, Ed Banger, Believe, Def Jam i organizuje tour'y po całej Francji. Bierze również udział w organizacji słynnych festiwali muzycznych: We Love Green, Solidays czy Eurockéenes. Podczas piątkowego eventu będziecie mieli okazję sprawdzić ich umiejętności. Swoje sety zagrają Vanderkush oraz Un Deux, nie zabraknie też dźwięków naszych lokalnych kumpli DJ DEF a i HARDY Stereo