Proponowany post

Future Kolejnym Ambasadorem Reebok Classic

12 lipiec 2016
Future Kolejnym Ambasadorem Reebok Classic

Brytyjska marka Reebok Classic powiększyła grono swoich ambasadorów. W minioną niedzielę na swoim Snapchacie oraz Instagramie amerykański raper Future pozując w kultowych Instapump Fury ogłosił rozpoczęcie współpracy z wyżej wspomnianym label'em.
Jak powiedział Todd Krinsky Global Vice President Reebok Classic - 'Partnerstwo nie jest tylko kontynuacją spuścizny naszej marki, która opiera się na współpracy z najlepszymi postaciami świata hip-hopu. Przede wszystkim chcemy utrwalić mocny wizerunek marki, która nie wycofuje się z wcześniejszych działań i stale dąży do przekraczania swoich granic. Nie mogę doczekać się już efektu kolaboracji z Reebok Classic z Future'.

Sam Future komentując współpracę podkreślił 'Jestem niezwykle podekscytowany, tym że nowy sezon wakacyjny mogę rozpocząć razem z Reebok Classic. Myślę, że marka doskonale do mnie pasuje, współpracując z Reebok Classic czuje się bardzo naturalnie, ponieważ dzieli również moje poglądy poprzez przekazywanie pasi w które wierzysz. Nie tylko jestem zaszczycony, ale czuje się uprzywilejowany z bycia częścią tej rodziny'.

Sami z niecierpliwością czekamy na pierwszy projekt sygnowany nazwiskiem rapera.

Reebok

 

 

Tagi: -