G-SHOCK I BAPE Łączą Siły Z Okazji 25. Powstania Japońskiej Marki

25 wrzesień 2018
G-SHOCK I BAPE Łączą Siły Z Okazji 25. Powstania Japońskiej Marki

Aż trudno w to uwierzyć, ale kultowa, streetwearowa marka BAPE założona przez NIGO w tym roku obchodzi swoje 25 urodziny. Tak, korzenie A Bathing Ape sięgają 1993 roku, co oznacza, że marka z charakterystycznym logo w kształcie głowy goryla jest o rok starsza od Supreme.

Z okazji swoich urodzin połączyli oni siły z G-SHOCK i wspólnymi siłami stworzyli jubileuszową wersję zegarka o oznaczeniu GA-110. Ekskluzywne wydanie charakteryzuje się mocno rzucającą się w oczy, polakierowaną na połyskujący, złoty kolor tarczą z wtopionym, zielonym wyświetlaczem. Świetnie komponuje się on z kopertą, którą zdobi nieśmiertelny, kultowy wzór 1st Camo i białe akcenty. Nie zabrakło go również na pasku, integralnej części zegarka. Na jego skraju znajdziemy goryla, a na szlufce nazwę marki. 

Teraz kilka faktów. Przed sprzedaż zegarka ruszy podczas wystawy 'BAPE XXV' obywającej się w tę sobotę 29 września w Tokio. Jego sugerowana cena detaliczna oscyluje w granicach 284$. Regularnie w wybranych sklepach BAPE pojawi się 6 października.





BAPE

Tagi: bape g-shock