Proponowany post

Gdzieś W Czerwcu Zadebiutują Nowe adidas Yeezy Quantum 'Barium'

19 maj 2020
Gdzieś W Czerwcu Zadebiutują Nowe adidas Yeezy Quantum 'Barium'

Zupełnie nie wiedzieć czemu Kanye West i niemiecka marka adidas mocno wstrzymują się z europejską premierą koszykarskich adidas Yeezy Quantum. Na ten moment buty dostępne były jedynie w USA i to w równie mocno ograniczonej ilości. Niemniej jednak pojawiło się światełko w tunelu i jest cień szansy, że buty te już za stosunkowo niedługi czas zobaczymy również na Starym Kontynencie.

W sieci pojawiła się pokaźna paczka zdjęć przedstawiających kolejną wersję kolorystyczną adidas Yeezy Quantum, mianowicie 'Barium'. Początkowo mówiło się, że tą właśnie nazwą ochrzczona będzie zupełnie czarna wersja tego modelu, jak się później okazało, będzie nico inaczej. Buty będą miały bowiem zielono-oliwkową cholewkę ze srebrną, mieniącą nicią o charakterystycznym żłobieniu na panelu bocznym, połączoną z czarnymi, zamszowymi panelami na przodzie oraz tyle. Kwestie konstrukcyjne pozostały bez zmian i pięta dalej wykończona jest pokaźnym kawałkiem gumy zintegrowanym z podeszwą, a system sznurowania nieco ukryty pod kołnierzem. Kwestię wygody rozwiązuje tutaj pianka Boost otulona gładka gumą. 

Mówi się, że buty w sprzedaży pojawią się już w czerwcu. Ciekawe, czy zobaczymy je w stołecznym butiku CL20 tak, jak inne Yeezy? Czas pokaże.


adidas