Proponowany post

"Greek Freak" Pokazał Ciekawą Kolorystykę Swoich Butów

15 lipiec 2019
"Greek Freak" Pokazał Ciekawą Kolorystykę Swoich Butów

Giannis Antetokumnpo może poszczycić się statusem supergwiazdy NBA. Był kapitanem jednej z drużyn All-Stars, został wybrany najbardziej wartościowym graczem minionego sezonu, a firma Nike stworzyła mu jego pierwszy sygnowany model. Nike Zoom Freak 1 spotkały się z raczej pozytywnym odbiorem wśród entuzjastów obuwia koszykarskiego, pomimo tego, że na pierwszych zdjęcia buty prezentowały się średnio. Giannis jest w tym momencie w trakcie trwania kampanii promującej jego nowe buty i na jednym z eventów "Greek Freak" pojawił się w nigdy dotąd niewidzianym wariancie kolorystycznym. 

Jego nazwa to 'MVP' odnosząca się do indywidualnego osiągnięcia greckiego zawodnika. Buty bazują na bieli, którą na cholewce uzupełniają litery alfabetu ułożone losowo. Tak przynajmniej to wygląda, bo nie udało nam się z nich ułożyć żadnego napisu. Na języku nie brakuje logo Giannisa składającego się z liter "GA". W tym wydaniu charakterystyczny Swoosh, będący częścią podeszwy środkowej, został zabarwiony na kolor błękitny. Na samym dole mamy biały outsole. Przyznamy, że kolorystyka 'MVP' jest fajna, ale naszym faworytem w dalszym ciągu pozostaje wariant 'All Bros'...czyli te pomarańczowe. 

Niestety nie mamy żadnych informacji, mówiących o tym, czy Nike Zoom Freak 1 'MVP' kiedykolwiek pojawią się w sprzedaży. Mamy nadzieję, że tak się stanie, choć natrafiliśmy też na wzmianki, że jest to wydanie PE stworzone tylko dla Giannisa. Pozostaje nam jedynie czekać na rozwój wydarzeń. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, jak podobają Wam się Zoom Freak 1 w tym wydaniu.