Proponowany post

Lebron James Pokazał Się W Ekskluzywnych Nike Air Zoom Generation

Idealnie pasują do barw jego nowej drużyny.

HANON x New Balance 520 'Fisherman's Blues'

18 wrzesień 2017
HANON x New Balance 520 'Fisherman's Blues'

W tym roku mija 13 lat odkąd szkocki butik HANON po raz pierwszy połączył siły z amerykańską marką New Balance. Jak wiadomo każdy jubileusz należy uczcić, i tak stało się również i teraz. 

Tym razem jednak bazą do wspólnych działań stał się mało popularny model 520, który po raz pierwszy światło dzienne ujrzał w 1970 roku. Inspiracją, która kierowała ekipę butiku do takiego, a nie innego układu barw pokrywającego skórzaną cholewkę był nadmorski krajobraz północno-wschodniej części Szkocji. Najnowsza interpretacja 520 to hołd w stronę ducha minionej epoki, połowom na Morzu Północnym czy wielu marynarzy, którzy już nigdy nie wrócili na ląd. Elementem podkreślającym udział butiku HANON w tym projekcie jest jedynie brandowana metka czy brelok dołączony do zestawu. Całość zapakowana będzie w specjalnie zaprojektowane pudełko, którego grafika pojawia się również na limitowanej do 50 sztuk koszulce. 

Premiera butów miała miejsce 16 września. Co ciekawe już wkrótce pojawią się również w stołecznym WS2 oraz Worldbox. Poniżej pokaźna porcja zdjęć:

New Balance 
HANON

Tagi: -