Proponowany post

Haroshi i Medicom Toy Raz Jeszcze Łączą Siły Z Karimoku, Aby Stworzyć Kolejną Drewnianą Figurkę Be@rbrick

28 grudzień 2020
Haroshi i Medicom Toy Raz Jeszcze Łączą Siły Z Karimoku, Aby Stworzyć Kolejną Drewnianą Figurkę Be@rbrick

Jakiś czas temu prezentowaliśmy Wam 'Kilka Obowiązkowych Itemów, Które Powinny Znaleźć Się W Pokoju Każdej Hypebestii', wśród których nie mogło zabraknąć wzmianki o japońskiej marce Medicom Toy i jej sławnych miśkach Be@rbrickach. Rzuciliśmy tam wtedy hasłem 'Karimoku', czyli nazwą producenta tradycyjnych, jakościowych mebli z drewna, który nie jednokrotnie łączył siły z Medicom Toy i wspólnymi siłami wypuszczali ekskluzywne, drewniane Be@rbricki, które do tej pory uznawane są za jedne z najbardziej szlachetnych, a zarazem pożądanych. Oczywiście ich ceny na rynku wtórnym osiągają astronomiczne kwoty rzędu kilku kilkunastu tysięcy złotych za sztukę. 

Dziś wracamy do tych małych dzieł sztuki, bowiem Medicom Toy oraz Karimoku ponownie łączą siły, ale już nie sami. Do tego sprawdzonego duetu raz jeszcze dołącza japoński artysta Haroshi tworząc specjalną edycję drewnianej figurki. Znany ze swoich rzeźb wykonywanych z warstwowo ułożonych, pomalowanych odpadów z deskorolek artysta idzie podobnym tropem i nienagannie wykończonego Be@rbricka z jasnego drewna wykończył barwnymi, nieuporządkowanymi dodatkami w kolorze niebieskim, żółtym, zielony, czerwonym i pomarańczowym. W przeciwieństwie do ostatniego projektu, tutaj wszystko dzieje się 'w pionie', nie poziomie. 

Te domowe zabawki dostępne będą w średnim rozmiarze 400% i będą sprzedawane w sprzedaży detalicznej za 396 000 jenów (około 3906 USD). Medicom Toy wypuszcza je za pośrednictwem loterii, która potrwa do 9 stycznia - KLIK.

Medicom Toy