Proponowany post

HeyTea x adidas ZX 7000

10 sierpień 2020
HeyTea x adidas ZX 7000

Wraz z premierą perfekcyjnego retro adidas ZX 1000 C, które jeszcze macie szansę kupić tutaj, ruszyła A-ZX'owa machina. Oznacza to, że na przestrzeni roku w sprzedaży pojawi się co najmniej 26 kolaboracyjnych projektów, które śledzić możecie nie tylko na łach portalu tenisufki.eu, ale i współtworzonym wraz z ekipą WS2 landingu, który znajdziecie tutaj. Mimo tego, że cała akcja ruszyła dosłownie kilka dni temu, w sieci momentalnie zaczęły pojawiać się przecieki dotyczące kolejnych projektów.

Prawdopodobnie pod literą 'H' znajdziemy tytułowe HeyTea x adidas ZX 7000, które są efektem współpracy niemieckiej marki z trzema paskami z chińską siecią herbaciarni założoną w 2012 roku przy ulicy Jiangbianli w mieście Jiangmen w prowincji Guangdong. Buty charakteryzuje kilka naprawdę ciekawych elementów, które nam, jako prawdziwym ZX Headom zdecydowanie przypadły do gustu. Zacznijmy jednak od samej kolorystyki. Cholewkę butów utrzymano w kilku odcieniach różu od bladego, po mocno nasycony wpadający w fiolet, a całość przełamano ze świetnie komponującą się bielą. Niestety, na ten moment nie wiemy, czym inspirowano się, dobierając kolory, ale może chodzić o kwitnące krzewy chińskiej odmiany herbaty. To są jednak nasze luźne domysły.  Materiałowo jest równie ciekawie, ponieważ upper wykończono sporą ilością prążkowanego nylonu oraz skóry, ale i półprzeźroczystego, mlecznego materiału pokrytego subtelnym wzorem. Kropką nad i jest metka z gościem pijącym napój na szczycie języka oraz trójkolorowa podeszwa.

Niestety, na ten moment data premiery nie jest nam znana. Jeżeli chodzi o dostępność, to buty powinniśmy dostać w WS2 i na to liczymy.adidas
HeyTea